Baroš obětí čínského průmyslu?


Jen těžko se chce uvěřit tomu, že je v těchto dnech lze přebít hokejovou mánii. A přece… Fotbal si prostě chce za každou cenu udržet maximální zájem novinářů i hospodských expertů.

Finále poháru mezi Slávii a Baníkem jasně porazilo hokejové dění. Celou republikou, včetně slávistických příznivců, se line populární hláška „ta byla ale přísná.“ Jako bonus pro spadnuvšího slávistického obránce přichystal jeho šéf Tvrdík hostující smlouvu do čínského národního baletu, ve kterém dostane za úkol implementovat do baletního sboru svoji padající etudu.

Nicméně ani to není vrcholem pohárového utkání. Známý ostravský srdcař Milan Baroš, toho času navrátivší se po zranění na lavičku náhradníků, dostal červenou kartu za zničení reklamního objektu na střídačce při projevovaném nadšení z nařízené penalty.

K jeho smůle, onen plastový reklamní nosič byl vyroben v Číně ve společnosti, jež byla vlastněna bývalým majitelem Slavie, společností CEFC. Ta, jak známo, podlehla ekonomickým problémům a na kvalitě některých produktů je to velmi znát.

Baroš tam měl smůlu, že se hrálo na neutrálním stadionu, kde při jeho vybavování se šetřilo, protože jinak by nedošlo k tak závažnému poškození a on by nedostal červenou kartu. Podle zaručených zpráv z Olomouce již přislíbil Jaroslav Tvrdík zaplatit opravu střídačky jako gesto dobré vůle.

Brno opět lepší než Praha

Přijde Lener do Sparty?

Trpí Plíšková záhadným syndromem TAP?

Sparta předčila vládní rošády


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Biatlonové hrátky s Čínou

29.11.2020 09:01:00

Covidová epidemie drtí sport jako boxerský šampion Mike Tyson své soupeře. A najít řešení, jak udržet sport při životě, znamená bourat letitá pravidla. Platí to i olympijských hrách. Ty zimní m...